Contact
 Stichting Haagsche Schoolvereeniging    
 Bestuurder: Hans van der Vlugt +31 (0)70 3837730     hvdvlugt@hsvdenhaag.nl
 Tarwekamp 3 +31(0)70 3857685     secretariaat@hsvdenhaag.nl
 2592 XG Den Haag    



 Basisschool Haagsche Schoolvereeniging +31 (0)70 3184950     
 Nassaulaan 26    
 2514 JT Den Haag    
 Aanmelden internationale leerlingen +31 (0)70 3184965     id-admissions@hsvdenhaag.nl
 Directeur Nederlandse Afdeling:    
 Frans de Jong +31 (0)70 3184952     fdjong@hsvdenhaag.nl
 Directeur Internationale Afdeling:    
 Lorraine Dean +31 (0)703184962     ldean@hsvdenhaag.nl
 ID Locatieleider NSL: Flora Dullea       fdullea@hsvdenhaag.nl



 Internationale afdeling KSS +31 (0)70 3243453  
 Koningin Sophiestraat 24a    
 2595 TG Den Haag    
 Locatieleider: : Lorraine Wittenberg       lwittenberg@hsvdenhaag.nl



 Internationale afdeling VNS +31 (0)70 3281441  
 Van Nijenrodestraat 16    
 2597 RM Den Haag    
 Locatieleider: Kay Wilson       kwilson@hsvdenhaag.nl



 Lighthouse Special Education +31 (0)703355698     infolse@hsvdenhaag.nl
 Amalia van Solmsstraat 155    
 2595 TA Den Haag    
 Directeur: Carla Loozen       hclaus@hsvdenhaag.nl



 Basisschool Willemspark +31 (0)70 3464038    info@willemsparkschool.nl
 Frederikstraat 28 / tijdelijk Rooseboomstraat 10    
 2514 JT Den Haag /          2593 PB Den Haag    
 Locatieleider:  / IB:Elly van Bentem (di t/m vrij)      evbentem@hsvdenhaag.nl



 IVIO Speciaal Onderwijs +31 (0)70 3653892    info_ivio@hsvdenhaag.nl
 Laan van Poot 91    
 2566 EA Den Haag    
 Interim Directeur: Marjolein de Vries      mdevries@hsvdenhaag.nl



 Het Open Venster +31 (0)70 3350959    info_hov@hsvdenhaag.nl
 Tarwekamp 3 +31 (0)6  20225704  
 2514 VG Den Haag    
 Locatieleider: Anita van Schie       avschie@hsvdenhaag.nl